جفت‌ارز یورو دلار آمریکا: خریداران روی سطر روند درانتظار گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی

در روز پنج شنبه 6 اوت، جفت‌ارز یورو دلار آمریکا روز را 0.11% بالاتر و روی 1.1876 به پایان رساند. پس از رسیدن به 1.1916 در ابتدای روز، خریداران دیگر نتوانستند از قله‌ای که در جلسه آسیا به آن دست یافتند فراتر بروند. پیش از شروع جلسه ایالات متحده قیمت به 1.1818 سقوط کرد.

قانون‌گذاران ایالات متحده بار دیگر نتوانستند درباره بسته تشویقی مالی جدید به اجماع برسند و همین امر باعث شد بازیگران کلیدی بازار FX از تبعات آن در امان نمانند. روابط چین و ایالات متحده به‌طور قابل ملاحظه‌ای وخیم‌تر شده است. پیش از بسته شدن کندل استیک روزانه، قیمت به 1.1894 بازگشت و این درحالی است که فعالان بازار در جلسه آسیا با بازگرداندن قیمت به 1.1820، روند صعودی را از مسیر خود خارج کردند.

دستور کار کلان روز جاری (GMT+3)

10:00 سوئیس – ذخایر ارز خارجی بانک مرکزی سوئیس برای ژوئیه

10:30 بریتانیا – شاخص قیمت مسکن هالیفاکس برای ژوئیه

15:30 ایالات متحده – گزارش نرخ بیکاری و گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی برای ژوئیه. کانادا – گزارش اشتغال

17:00 کانادا – شاخص مدیران خرید Ivey برای ژوئیه

20:00 ایالات متحده – آمار سکوهای نفتی توسط بیکر هیوز

1

چشم‌انداز فعلی:

پیش‌بینی‌های ما برای عقب‌گرد به شیب 67 درجه به‌طور کامل محقق شد. سطر تراز به‌عنوان سطح مقاومت عمل کرد اما اکنون قیمت زیر این سطر است و نشان‌دهنده این است که رویکرد نزولی درحال افزایش است.

امروز جمعه 7 اوت، تمرکز سرمایه‌گذاران روی داده‌های بازار کار ایالات متحده برای ژوئیه (گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی) و همچنین نتایج مذاکرات کنگره‌ای پیرامون بسته مشوق مالی برای اقتصاد آمریکا متمرکز است. قانون‌گذاران قول داده‌اند که پیش از شروع تعطیلات تابستانی کنگره این لایحه تشویقی را نهایی کنند.

در روزهایی که گزارش اشتغال منتشر می‌شود، از ارائه پیش‌بینی خودداری می‌کنیم اما تصویر فنی کلی نشان دهنده افزایش به بالاتر از 1.1900 است. اگر بازار ایالات متحده بیشتر از 2 میلیون شغل ایجاد کرده باشد، دلار آمریکا موقتاً حمایت می‌شود. با این حال، اگر این آمار کمتر از 1.5 میلیون باشد، می‌توان انتظار داشت که روند نزولی سرعت بیشتری بگیرد. واکنش بازار به این گزارش می‌تواند متناقض باشد زیرا  معامله کنندگان درباره اینکه دلار چه زمانی دارایی دفاعی است و چه زمانی نیست اختلاف دارند.

أحدث الاستعراضات

كل شخص لديه إمكانية كسب المال

لا حاجة لأن تتداول بنفسك من أجل الكسب. استثمر في تجارة المدراء المتمرسين وحقق الأرباح!

تسجيل

يوجد موقع إلكتروني أفضل لك

تم مؤخرًا إطلاق موقع إلكتروني جديد ورائع والذي يقدم خدمات تتلاءم بشكل أفضل مع موقعك الجغرافي!

تفضل بالتسجيل هنا لتحصل على المكافأة الترحيبية %30