У Вашому браузері відключений JavaScript і / або вимкнені cookies. Для коректної роботи нашого сайту їх необхідно активувати в налаштуваннях браузера.

Які обмеження накладаються на рахунок під час поповнення карткою?

Згідно з п. 5.2.4. Регламенту здійснення неторгових операцій під час поповнення банківською карткою на рахунок клієнта накладаються наступні обмеження:

  • 30-денне блокування суми, яка надійшла з картки клієнта. Дане обмеження знімається при наданні наступних документів:
    • скан або фото паспорта власника картки;
    • скан або фото банківської картки (лицьова і зворотна сторони), якщо картка має фізичний носій. Для неіменних або віртуальних карток — скан офіційного листа (підтвердження), що підтверджує ім'я власника картки і виданий банком-емітентом. У документі повинні бути вказані номер картки, ваші ПІБ, а також проставлена печатка банку, що видав картку.
  • З рахунку, поповненого за допомогою банківської картки, виведення коштів буде можливе тільки банківським або внутрішнім переказом. Це обмеження не знімається шляхом надання документів.

Отримали відповідь на своє запитання?

Інші питання категорії «Грошові перекази»

Йде завантаження...   Йде завантаження...
Наверх