Analisis kewangan

Ulasan pasaran

Pasaran kewangan

EURUSD: jangkakan ujian pada 1.1110

EURUSD: jangkakan ujian pada 1.1110

Pada hari Rabu 16 Oktober, dagangan pada euro ditutup menaik. Euro melonjak susulan pengumuman data AS yang lemah. Jualan runcit di AS pada bulan September jauh lebih rendah daripada jangkaan. EURUSD meningkat ke 1.1084. Kenaikan ini juga dibantu oleh berita yang positif tentang Brexit. Laporan menyatakan bahawa UK dan EU hampir mencapai perjanjian.

17 Oktober, 12:00

Kadar pertukaran

Alatan Bid Ask Spread
EURUSD1.1171.11711.2
BRN58.9859.11.2
XAUUSD1488.771491.7730
XAGUSD17.52117.5654.4
SPX5002984.72985.60.9
DAX3012647.312649.42.1
Alatan Bid Ask Spread
EURUSD 1.1171.11711.2
GBPUSD 1.2951.29544.1
EURJPY 121.099121.1444.5
USDJPY 108.413108.4251.2
USDCHF 0.98410.98431.9
USDCAD 1.31231.31240.4
AUDUSD 0.68560.68582.2
NZDUSD 0.63850.63893.5
Alatan Bid Ask Spread
XAUUSD1488.771491.7730
XAGUSD17.52117.5654.4
BRN58.9859.11.2
WTI53.7753.881.1
NG2.5232.5310.8
Alatan Bid Ask Spread
SPX5002984.72985.60.9
NQ1007865.678671.4
DAX3012647.312649.42.1
FTSE1007143.47151.88.4
CAC405635.15643.28.1
NIKK22522467225195.2
Alatan Harga Perubahan harga
BTC 8040.280070.5600
ETH 173.2200-0.7400
LTC 54.10000.8800
ZEC 36.4100-0.3700
XMR 54.3100-2.6500
XRP 0.2900-0.0003
DOGE 0.0027-0.0001
DASH 68.0700-1.0000
Alatan Bid Ask Spread

Kadar Forex

EUR/USD

1.1171

GBP/USD

1.2954

Bitcoin
BTC/USD 8040.28

Pertukaran mata wang

Kalendar FXStreet

02:50 Isnin, 21.10

jp
Japan
Imports (YoY) lagi 2

04:30 Isnin, 21.10

cn
China
PBoC Interest Rate Decision

07:30 Isnin, 21.10

jp
Japan
All Industry Activity Index (MoM)

09:00 Isnin, 21.10

de
Germany
Producer Price Index (MoM)

Perkhidmatan analisis

Berita pasaran kewangan terkini secara terus di platform MetaTrader 4 dan MetaTrader 5. Tersedia sepanjang masa dengan kemas kini secara langsung.

Maklumat lanjut

Analisis automatik carta dan corak teknikal yang baru muncul. Tersedia sebagai aplikasi web dan pasang masuk MetaTrader.

Maklumat lanjut

Alpari Mobile

Semua analisis dalam satu aplikasi

Ada laman web yang lebih baik untuk anda

Laman web baru yang menarik dengan perkhidmatan yang lebih sesuai untuk lokasi anda telah dilancarkan baru-baru ini!

Daftar di sini untuk mendapatkan Bonus Selamat Datang 30% anda.